Gelové nehty Brno 

Aplikace gelových nehtů - Modelace pomocí UV gelu  - Zdobení nehtů  - Výhody gelových nehtů 

Toužíte po krásném originálním designu svých nehtů? Nedaří se vám zachovat si požadovanou délku nehtů či jejich zdobení tak jak si představujete? Zvolte si  gelové nehty , jež se v poslední době staly velmi oblíbenou módní záležitostí.  Gelové nehty Brno  - nehtové studio Ilona vám splní téměř každé Vaše přání. Pro zájemce o aplikaci  gelových nehtů z Brna  a okolí je připraven náš nehtový salon s kompletním zázemím pro služby aplikace gelových nehtů a péče o ně.

Aplikace gelových nehtů

Základem pro kvalitní konečný výsledek nehtové modeláře UV gelem je již samotná příprava. Úspěch zaručuje správné odmaštění a příprava na modelaci UV gelem. Odmaštění nehtu je dobré provést pomocí speciálního čističe. Po odmaštění se odstraní přebytečná kůžička okolo nehtu, poté nastává fáze pilování nehtu jemným pilníkem a ostříhání.  Gelové nehty  se dají aplikovat na téměř každý tvar nehtu. Pokud jsou gelové nehty správně připraveny, vydrží po dobu 3 – 4 týdnů na svém místě. Délka mezi doplněním gelu na nehty samozřejmě závisí na rychlosti růstu vašich vlastních nehtů. Po úvodní přípravě následuje výběr, případná úprava a nalepení nehtového tipu. Nalepení nehtového tipu na nehet přírodní není nic složitého. Po nalezení vhodné velikosti se na spodní část nehtového tipu nanese lepidlo a tip se nalepí na váš připravený nehet. Důležité je odstranit přebytečné lepidlo pro dobrou přilnavost.

Modelace gelových nehtů UV gelem

Samotná modelace UV gelem probíhá ve třech fázích. Gel je na nehty nanášen štětcem směrem od nehtového lůžka k hornímu okraji. Štětec se nesmí dotýkat nehtu a nesmí se jim gel poklepávat. V tomto případě by vznikly nevzhledné bubliny. Po nanesení gelu následuje vytvrzení  gelových nehtů  v UV lampě. Nyní přichází ke slovu zdobení gelového nehtu podle vašeho výběru a přání. Když je nehet nazdoben, je opět překryt vrstvou gelu a vytvrzen v UV lampě. Následuje zbroušení nerovností a zapilování gelového nehtu do konečné podoby. Nakonec je na nehet nanesena finální vrstva gelu, která je opět vytvrzena v UV lampě. Takto upravené  gelové nehty  vydrží své majitelce po dobu 3 - 4 týdnů. Posléze je opět vhodné navštívit nehtové studio, nehty znovu doplnit a upravit do požadovaného tvaru.

Gelové nehty Brno – jak nehty zdobíme?

Gelové nehty  lze nazdobit mnoha způsoby pomocí klasické bílé francie, která působí elegantně, čistě a velmi jemně. Většina žen velmi ráda zkouší zdobení pomocí barevných nebo glitrových gelů, které jsou vyráběny v celé paletě barev a odstínů tak, aby si z nich vybrala každá žena. Velmi hezky na nehtech působí ozdoby v podobě kamínků či obrázků nebo kombinace výše uvedených tipů zdobení. Stačí si jen vybrat oblíbenou barvu či tip zdobení nebo nechat nehtové desingerce volnou ruku při tvoření originálního dílka na vašich nehtech.

Výhody gelových nehtů

Výhoda  gelových nehtů  spočívá v upravenosti vašich rukou po dobu 3 – 4 týdnů, kdy je nemusíte nikterak upravovat a stále vypadají hezky, upraveně a reprezentativně. Většina žen si dopřává po každém doplnění gelu na nehty jiné zdobení. Při každé společenské události se tak budete moci blýsknout perfektní úpravou a zdobením vašich nehtů. Jistě není od věci sladit oblečení s designem svých nehtů a dotáhnout tak zevnějšek k dokonalosti do nejmenších detailů. Na novou nehtovou modeláž si vyčleňte okolo 1,5 hodiny ze svého času a na doplnění gelu postačí většinou 1 hodina. Pokud se však stane, že se nehet ulomí nebo je ho třeba celý vyměnit trvá práce o něco déle. V některých případech je možné ulomený nehet dodělat pomocí šablony. Výsledky práce si můžete prohlédnout v sekci ukázky prací  a nechat se inspirovat pro svou návštěvu  nehtového studia Ilona  –  gelové nehty Brno.

Instagram - Nehtové studio Ilony Medříkové | @real.nails.brno Sledujte mě, ať vám neunikne nová inspirace