Nehtové studio Brno 

Kvalita a praxe - Francouzská manikúra  - Gelové nehty  - Pánská manikúra -  Japonská manikúra

Toužíte navštívit profesionální  nehtové studio v Brně ? Chcete své nehty svěřit skutečným odborníkům, kteří Vám vytvoří jedinečné nehty? Pokud hledáte  nehtové studio Brno , pak jste na správném místě! 

V oboru od roku 2002

Kompletní ceník | Slovníček pojmů  

Nehtové studio Brno Vás vítá!

Velmi mne těší Vaše návštěva v našem online  nehtovém studiu Brno ! Věřím, že zde naleznete všechny potřebné informace, které hledáte, případně třeba i jen inspiraci, a že se mi alespoň částečně podaří přenést na Vás dobrou náladu, která v našem nehtovém studiu panuje.

Nehtové studio Brno, vysoká úroveň - znalosti, kvalita i dlouholetá praxe

Vždy se snažím, aby služby, které poskytuji svým klientům v nehtovém studiu Brno, byly v každém ohledu na vysoké úrovni. Naše nehtové studio Brno vám pomůže s každým individuálním požadavkem a odborně poradí. Jako manikérka a nehtová designérka se zúčastňuji odborných seminářů a školení, abych byla ve styku s posledními trendy v oboru. Mám dlouholetou praxi, během které jsem získala množství zkušeností a pracuji pouze s kvalitními materiály. Zde si můžete prohlédnout některé mé certifikáty.

Klasické nehtové tipy, zdobené tipy, air-brush

Svým klientům mohu v  nehtovém studiu Brno  nabídnout kromě klasických nehtových tipů, nebo již  nazdobených tipů , také variantu air-brush, který je pro svoji prvotřídní kvalitu, výbornou přilnavost a atraktivní design stále oblíbenější.Nehtové studio Brno

Permanentní francouzská manikúra v nehtovém studiu Brno

Klientkám, které si přejí vyhledávanou francouzskou manikúru, mohu nabídnout její permanentní provedení. Jedná se o bílou špičku, vytvořenou bílým gelem. V současnosti, kdy se rozšířila paleta barevných gelů, nabízím také různorodé špičky colours gel. Výhodou permanentní francouzské manikúry je vysoká odolnost špičky, která se neodře a vydrží.

UV gely (gelové nehty)

Ženy, které si chtějí dopřát pocit krásně upravených rukou a nemohou si dovolit dlouhé nehty, ať již z hlediska své profese či svých zájmů, nemusejí zoufat. I pro ně mám řešení. Těmto ženám zpevním jejich přírodní nehet UV gelem. Takto zpevněný gelový nehet odolává mechanickému poškození, třepení či lámavosti. Ruce, které mají takto zpevněné nehty, vypadají vždy upraveně, pěstěně. Více o gelové nehty Brno.

Pánská manikúra v nehtovém studiu Brno

Přesvědčte také své muže k pravidelné péči o ruce a nehty. U mužů stále přetrvává představa, že pěstěné ruce a nehty jsou výhradně výsadou žen. Naše  nehtové studio Brno  však stále častěji navštěvují také muži, kteří dbají o svůj zevnějšek a dámy to u nich umí ocenit.

Japonská manikúra P.Shine

nehtovém studiu Brno  nabízím ženám i mužům kromě klasické manikúry také manikúru japonskou P-shine. Je to přírodní technika úpravy nehtů, při které se do předem upravených a odmaštěných nehtů vmasíruje pasta, která je složena z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky, která se těží v japonském moři. Na nehet se tato pasta nanáší speciální leštičkou z jelenicové kůže a poté se speciálním pudrem zalešťuje do nehtu jelenicovým hadříkem.
Tato manikúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, nehty posiluje a obohacuje o důležité vitamíny. Díky takovéto péči se nehty nelámou, netřepí, krásně se lesknou a působí upraveně.

Nehtové studio Brno

Ještě nemáte své stálé  nehtové studio ? Ráda Vás uvítám mezi mými klientkami! Myslíte-li to s péčí o své nehty opravdu vážně, zavolejte mi a dohodneme se na dalším postupu. Děkuji.
Více fotografií zde .

Těším se na Vás!

Ilona Medříková

Prohlédněte si certifikace nehtového studia Brno »
Prohlédněte si ukázky práce nehtového studia Brno »
Objednejte se na nehty »